Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista FrontEnd

FIBER Łukasz TrybułaO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

W naszej firmie podążamy za nowinkami technologicznymi, które pozwalają na szybszy i skuteczniejszy rozwój firmy. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak: uczciwość, solidność, zaufanie. Jeśli zależy Ci na pracy, w której możesz ciągle podnosić swoje kompetencje, gdzie będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz rozwój GUI w aplikacji webowej w technologii .NET
  • Utrzymanie wytworzonego oprogramowania i obsługa zgłoszonych błędów

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość MS SQL Server
  • Podstawowa znajomość i stosowanie wzorców projektowych

Miejsce pracy:

  • Praca zdalna lub Radom

Wymagania:

  • Dobra znajomość CSS (bootstrap) oraz javascript (jQuery)
  • Podstawowa znajomość technologii .NET z naciskiem na ASP.NET MVC
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • zarobki adekwatne do umiejętności
  • niekorporacyjny klimat z możliwością pracy w dowolnym miejscu
  • możliwość pracy z developerami z kilkuletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym

Ogłoszenie archiwalne