Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Frontend

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-19
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    PROGRAMISTA FRONTEND
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, implementację oraz testy aplikacji w technologii JavaScript - Angular. Praca w tworzonym zespole przy budowie nowej aplikacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Informatyka);
    • wiedza poparta min. rocznym doświadczeniem z zakresu programowania w języku JavaScript oraz Angular (lub podobnym frameworku);
    • bardzo dobra znajomość rozwiązań frontendowych HTML5, CSS3;
    • doświadczenie w korzystaniu z REST API i WebSocket;
    • dobra organizacja pracy, kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność pracy;
    • znajomość języka angielskiego w zakresie wystarczającym do rozumienia dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • umiejętność pisania testów jednostkowych;
    • znajomość języka Java (Spring), PHP;
    • znajomość wzorców projektowych;
    • znajomość narzędzi do budowania i zarządzania zależnościami w aplikacji (np. Maven);
    • znajomość systemów kontroli wersji (np. GIT, SVN).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
    • kartę Multisport;
    • pakiet świadczeń medycznych;
    • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV drogą elektroniczną