Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Frontend React-Typescript

E-BI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Klementyny Hoffmanowej 19

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • programowanie warstwy frontend webowych aplikacji biznesowych (nie stron WWW)

  • planowanie, tworzenie i realizacja testów jednostkowych

  • uaktualnianie dokumentacji technicznej

  • współpraca z programistami backend, testerami, kierownikiem projektu

  • aktywne uczestnictwo w codziennych spotkaniach zespołu (zdalnie)

Nasze wymagania

  • co najmniej minimalna wiedza w zakresie React i Typescript

  • mile widziana znajomość SCSS i SASS

  • dokładność i skrupulatność w realizacji zadań

  • wnikliwość i cierpliwość w rozwiązywaniu problemów

  • chęć rozwoju poprzez pogłębianie i poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia

To oferujemy

  • ciekawą i rozwijającą pracę w której nie będziesz się nudził(a)

  • otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i zaangażowania

  • wybierzesz projekty, technologię i role w projekcie wg własnych predyspozycji i zainteresowań

  • nie grozi Ci jak w korporacji - wypalenie zawodowe ani jak w mikrofirmie – monotonność zadań

  • sam(a) określisz własną ścieżkę rozwoju zawodowego, a my będziemy Ci w tym pomagać

  • zdobędziesz doświadczenie pod naszym okiem, ze wsparciem Zespołu

  • jeśli nie masz wykształcenia informatycznego, ułatwimy Ci go zdobyć

  • trafisz do grona wyjątkowych ludzi ceniących współpracę i zaufanie

  • będziesz pracował(a) z pasją a nie z konieczności

O nas

Softwarehouse, aplikacje dla biznesu tworzone wg wymagań klientów, 12 lat na rynku

- https://www.e-bi.pl

- https://www.gowork.pl/e-bi-sp.-z-o.o.,21621672/o-nas

- https://www.linkedin.com/company/e-bi-sp-z-o-o-

- https://biurokarier.prz.edu.pl/pracodawca/191/e-bi-sp-z-o-o

- https://www.facebook.com/firma.eBI

- http://www.klasterit.pl/firmy/firma,72,e-bi-sp-z-o-o-.html

- https://www.solidnafirma.pl/e-bi-sp-z-o-o-rzeszow

- https://krs-pobierz.pl/zlota-44-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i206490

- https://tiny.pl/9k2xc (Etyczna Firma 2021)

- http://www.krs-online.com.pl/e-bi-sp-z-o-o-krs-359639.html

- https://e-bi.oferteo.pl

- https://dajesz.com.pl/ebi

- https://pcinn.org/aktualnosci-pci/289