Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Connectico Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 57W B/C. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji i mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nie jest wymagane zamieszczanie zdjęcia w CV/liście motywacyjnym, jeśli jednak zostanie ono załączone, jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Frontend (React)

CONNECTICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu i tworzeniu dedykowanego oprogramowania oraz interfejsów użytkownika

  • implementacja logiki aplikacji w JavaScript

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

  • współpraca w kompetentnym zespole z udziałem analityków, projektantów UX/UI, programistów i testerów

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych

  • doświadczenie w technologii React, Redux, Webpack/Babel

  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript (ES9)

  • biegła znajomość CSS3 (Grid layout, responsive design, itp)

  • znajomość system kontroli wersji Git

  • komunikatywność i chęć współpracy w zespole projektowym

Mile widziane

  • znajomość Next.js, Enzyme, Typescript, Docker, .Net Core, Node.js

  • znajomość PostgreSQL i języka zapytań SQL

To oferujemy

  • udział w ambitnym i innowacyjnym projekcie e-commerce realizowanym w ramach programu BRidgeAlfa

  • rozwój zawodowy dzięki udziale w zgranym i kompetentnym zespole (w tym podnoszenie kompetencji w React)

  • pracę na pełny etat w biurze we Wrocławiu z dogodnym dojazdem

  • możliwość pracy zdalnej z miejsca zamieszkania poza Wrocławiem

  • dobrą atmosferę oraz przyjazne środowisko pracy

  • stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia

O nas

Connectico Sp. z o.o. jest firmą założoną przez doświadczonych specjalistów e-commerce, W ramach projektu realizowane są prace nad autoadaptowalnym integratorem danych oraz wielowarstwową i skalowalną platformą e-commerce.