Oferta pracy

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RxJS

  • NodeJS

  • TypeScript

  • WebStorm

  • Visula Studio Code

  • SoapUi

  • gerrit

  • Angular 7/9/11+

  • node.js

  • JavaScript (ES6)

  • JSON

  • HTML5

  • CSS3

  • LESS / SASS

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów w obszarach automatyzacji procesów biznesowych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji w backoffice, CRM

  • Praca w zespole składającym się z analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji

  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (matematyka, metody ilościowe, ekonometria, informatyka, fizyka)

  • Posiadasz doświadczenie w budowie modeli ML

  • Znasz Python lub R, SAS

  • Potrafisz pracować na dużych wolumenach danych

  • Twoją mocną stroną są zaangażowanie, dobra organizacja pracy, kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych, a także umiejętność wyciągania wniosków

  • Jesteś otwarty/a na zmiany i chętnie wprowadzasz nowe rozwiązania/technologie do swojej pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników