Logo Pracuj.pl

Programista Frontened Developer

MAE MULTIMEDIA ART & EDUCATION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji interaktywnych
  • testowanie aplikacji
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu deweloperskiego

Nasze wymagania

  • HTML5 + CSS3 - dobra znajomość
  • TypeScript lub JavaScript (Angular) - dobra znajomość
  • umiejętności tworzenia czystego i uporządkowanego kodu
  • otwarty umysł i umiejętność kreatywnego podejścia do problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do ciągłego rozwoju
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane: znajomość Unity (w podstawowym zakresie), Git, doświadczenie w tworzeniu produktów multimedialnych, w tym produktów edukacyjnych lub pokrewnych

To oferujemy

  • pracę przy wykonywaniu prestiżowych i ciekawych projektów dla instytucji kultury i nauki
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę i pracę w multidyscyplinarnym doświadczonym zespole
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus indywidualny system premiowy
  • możliwość pracy zdalnej/częściowo zdalnej lub w siedzibie firmy (biura Warszawa lub Gdańsk)

O nas

MAE Multimedia Art & Education to nowoczesna pracownia projektowo-realizacyjna oferująca usługi w obszarze technik ekspozycyjnych i multimedialnych dla podmiotów prywatnych i publicznych, w tym muzeów i centrów nauki.

Świadczymy usługi konsultacyjne, projektowe i produkcyjne. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie procesu tworzenia wystaw – od etapu koncepcyjnego przez projekt wykonawczy, scenariusze wystawiennicze, realizację po serwis i utrzymanie. Wśród naszych szczegółowych kompetencji można wymienić m.in. projektowanie i produkcję edukacyjnych treści multimedialnych, tworzenie aplikacji mobilnych, projektowanie ścieżek zwiedzania opartych o interaktywne eksponaty cyfrowe i mechatroniczne, realizacje scenograficzne i audiowizualne.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji: wymagane CV oraz określenie wymagań finansowych i dostępności kandydata. Aplikacje bez powyższych danych nie będą rozpatrywane.

Programista Frontened Developer, Warszawa