Oferta pracy

Programista Full Stack JS/PHP

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę

  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania

  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych (wsparcie serwisowe dla rozwijanych w zespole systemów)

  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem Angular (RxJs)

  • Znajomość PHP 5.6 (OOP) i wyższych

  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem przynajmniej jednego z wymienionych frameworków: Laravel, Zend

  • Znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery

  • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii

  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API

  • Znajomość narzędzi wspierających procesy wytwarzania oprogramowania m.in. Git, Docker, Jenkins, Nexus

  • Doświadczenie z aplikacjami typu SPA, z dużymi zbiorami danych

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

  • Zdolności analitycznych, otwarty umysł, gotowość nieszablonowego myślenia

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze funduszy inwestycyjnych lub w bankowości

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

To oferujemy

  • Solidny sprzęt komputerowy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Sekcje zainteresowań pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy