Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Visual Studio

  • MySQL

  • ASP.NET MVC

  • Entity Framework

  • Git

  • REST

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • .Net Core

Mile widziane

  • Azure

  • Docker

  • CI/CD

  • React

System operacyjny

O projekcie

Praca w małym zespole 5 osobowym. Zajmujemy się głównie rozbudową aplikacji webowej oraz mobilnej, a oprócz tego tworzymy serwisy windows'owe. Pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie, co sprawia, że nasza codzienność jest urozmaicona pod względem zadaniowym. W naszej pracy stosujemy nowe technologie, obecnie jesteśmy w trakcie wdrożenia Microsoft Azure oraz .Net Core. Każdy w naszym zespole jest ważny i ma wpływ na jego pracę oraz rozwój.

Pracujemy w formie pracy synchronicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie architektury rozwiązań
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymywanie istniejących rozwiązań
  • Integracja z API zewnętrznych dostawców
  • Proponowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych dostosowanych do potrzeb projektu
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Pisanie testów
  • Projektowanie i optymalizacja struktur baz danych mySQL (MariaDb)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość .NET/ASP.NET Core oraz Framework
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy zespołowej w metodyce SCRUM
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne)
  • Samodzielność, kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi, technologii

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę zdalną (również poza pandemią)
  • Luźną atmosferę w zaangażowanym zespole składającym się z pasjonatów w zakresie programowania
  • Ciągły rozwój, z możliwością udziału w szkoleniach
  • Kafeterię benefitów – to Ty decydujesz co wybierasz z setek możliwości i dopasowujesz je do siebie np.: kino, podróże, SPA, kręgle, koncerty i/lub parki rozrywki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • kafeteria benefitów

Używane narzędzia:

  • R#
  • Telerik
  • BitBucket + SourceTree
  • JIRA
  • dbForge
  • Office 365 + Microsoft Teams

Zachęcamy do aplikowania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja 2020r., Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Programista Full-Stack, łódzkie