Oferta pracy

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 10+

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • Java

  • REST

  • REST API

  • JSON

  • SQL

  • Java Spring Framework

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób, które dołączyłyby do nas w roli Programisty zajmując się nowoczesnymi systemami obsługującymi rynek kapitałowy. Nasza rodzina systemów PROMAK skutecznie wspomaga biura maklerskie, organizacje powiernicze oraz inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Więcej na jej temat możesz dowiedzieć się na: promak.asseco.com

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz aplikowania!

Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy zdalnie.

Miejsce pracy: Gdynia lub zdalnie

Twój zakres obowiązków

  • Programowaniem aplikacji Angular/JavaScript

  • Programowaniem aplikacji/usług JAVA

  • Praca nad systemami finansowymi

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania (w tym testów jednostkowych, integracyjnych)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu

  • Znajomość Angular 10+, HTML5, CSS3 oraz JavaScript

  • Znajomość Java (korzystamy z wersji 8+), realizacji usług REST

  • Podstawowa wiedza z zakresu REST API, JSON

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Podstawowa znajomość Java Spring Framework

  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły tworzonego interfejsu aplikacji

  • Znajomość zasad tworzenia stron internetowych zgodnych z podejściem Responsive Web Design

  • Znajomość narzędzi Git oraz Jira

  • Własne realizacje projektów

  • Znajomość metodyki SCRUM

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy