Oferta pracy

Programista Fullstack - Angular/.NET

LOT Aircraft Maintenance Services

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • REST API

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowoczesnych aplikacji z wykorzystaniem najlepszych praktyk

  • udoskonalanie istniejącego oprogramowania oraz rozwój nowych elementów

  • wsparcie produkcji w obszarze wytwarzanego oprogramowania

  • zbieranie wymagań biznesowych

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość .net (.NET Core, .NET 5+)

  • bardzo dobra znajomość języka C#

  • dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID i wzorców projektowych

  • umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego kodu

  • znajomość popularnych framework’ów (Entity Framework, Dapper itd.)

  • znajomość architektury REST API

  • znajomość relacyjnych baz danych

  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji git

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami konteneryzacji

  • znajomość framework Telerik Kendo

  • doświadczenie przy pracy w komercyjnych projektach

To oferujemy

  • Forma współpracy – kontrakt b2b lub umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Preferencyjne bilety lotnicze

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Przewiń do profilu firmy