Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista FullStack (Java)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, jednej z największych firm konsultingowych na świecie,
    poszukujemy obecnie kreatywnego:

    Programisty FullStack (Java)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Dlaczego warto aplikować?

    • Sam wybierasz narzędzie i technologię, w której rozwiążesz dany problem
    • Masz widok na cały projekt, a nie tylko na część większego systemu
    • Możesz pracować po części zdalnie
    • Finansujemy szkolenia i certyfikaty uznawane na rynku międzynarodowym
    • Rozwijasz się nie tylko technologicznie, ale także biznesowo
    • 90% Twojej pracy będzie stanowić development

    Twoje zadania

    • Projektowanie i programowanie aplikacji
    • Udział w warsztatach z Klientami, analiza potrzeb i projektowanie rozwiązań
    • Zarządzanie projektami; dbanie o harmonogram wdrożeń, testów
    • Dbanie o prawidłową jakość kodu, Tworzenie dokumentacji
    Nasze Oczekiwania
    • Dwu-trzy letnie doświadczenie w pracy programisty full stack ze szczególnym naciskiem na warstwę back-endową
    • Znajomość technologii JAVA EE np.: ActiveMQ, Service Mix, Spring, Hibernate
    • Znajomość technologii JavaScript np.: AngularJS, Node, Grunt jak i doświadczenie w pracy z CSS
    • Znajomość serwerów aplikacyjnych takich jak: Jetty, Tomcat, JBoss, Websphere
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (Europa i nie tylko)

    Oferujemy

    • Stabilne warunki wynagrodzenia – umowa o pracę na czas nieokreślony
    • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, kilka rodzajów kart sportowych, playstation, piłkarzyki, masaże i pokój do drzemki w biurze, jogging i całe mnóstwo innych świadczeń
    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, przestrzeń do odpoczynku, spotkania integracyjne
    • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i regularne awanse
    • Indywidualną ścieżkę szkoleń, dofinansowanie do certyfikatów, wyjazdy na konferencje
    Razem z przesłaną aplikacją, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).”