Logo Pracuj.pl

Programista Fullstack (junior/mid)

FabrityO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Jesteś programistą/ką i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się pracując w nowych technologiach, nad ciekawymi projektami z różnych branż, w niekorporacyjnej atmosferze? Mamy ofertę dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty w technologiach Microsoft;
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym;
  • Co najmniej podstawowej umiejętność projektowania baz danych, tworzenia zapytań i implementacji warstwy dostępowej;
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem frameworków JavaScript oraz .NET Web API;
  • Doświadczenia w pracy zespołowej z zastosowaniem narzędzi pracy grupowej;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Samodzielności, dociekliwości i skrupulatności;
  • Komunikatywności;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;

To oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie lub w Białymstoku,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami oraz możliwość pracy nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi,
  • Szansę ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Motywacyjne wynagrodzenie, niepubliczną opiekę zdrowotną oraz inne atrakcyjne benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u

Pracujemy

  • Z klientami z różnych branż z Polski i Europy Zachodniej, dla których tworzymy aplikacje webowe szyte na miarę;
  • W nowych technologiach, przede wszystkim React, Angular, .NET Core, .NET Framework, .NET Web API, MVC 5, EF6, Ninject, Hangfire, Redux, Webpack, ES6, SASS a także z wykorzystaniem silników do automatyzacji procesów;
  • Korzystając z narzędzi takich jak Jenkins, Azure DevOps, GitLab, ReSharper;
  • W metodykach zwinnych, dostosowując je do potrzeb zespołu i klienta;
  • Dbając o rozwój poprzez code review, Akademię FABRITY oraz udział w szkoleniach i konferencjach;

Programista Fullstack (junior/mid), Białystok