Oferta pracy

  • Władysława Trylińskiego 16, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Władysława Trylińskiego 16

Olsztyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • .NET

  • Angular

  • C#

  • ASP.NET MVC

  • Entity Framework

  • RabbitMQ

  • SQL

Mile widziane

  • React.js

  • Node.js

  • TypeScript

  • Kotlin

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie rozwiązań w środowisku .NET i .NET Core

  • projektowanie i tworzenie rozwiązań we frameworku Angular

  • testowanie rozwiązań

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • dbałość o wysoką jakość końcową produktu

Nasze wymagania

  • poziom wykształcenia – min. średnie lub wyższe

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata w komercyjnych projektach

  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów opartych na .NET / .NET Core (biegła znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, RabbitMQ, SQL i innych), Angular

  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania

  • umiejętność implementacji testów jednostkowych

  • doświadczenie w pracy w metodyce Agile

  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, codzienną pracę w tym języku i czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność

  • podstawowa znajomość React.js

  • podstawowa znajomość Node.js / Typescript

  • podstawowa znajomość Kotlin

  • doświadczenie w tworzeniu wysoko dostępnych, skalowanych aplikacji internetowych i Web Services

  • praktyczna znajomość silnika bazodanowego PostgreSQL

To oferujemy

  • pracę – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • udział w projektach – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie; także o zasięgu międzynarodowym

  • wsparcie i opiekę doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz działu HR

  • szkolenia – językowe i techniczne

  • integrację – na corocznych regatach netland cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych

  • benefity – i wiele więcej…

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej, analitycznej oraz szkoleniowej, których pasją są technologie informatyczne.

Przewiń do profilu firmy