Programista Fullstack .NET, React

MPED sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pańska 73
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MPED sp. z o.o.

Pańska 73

Warszawa

MPED Sp. z o. o. od 2011 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania oraz utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych na zamówienie klientów z Polski i zagranicy. Opracowujemy kompleksowe oprogramowanie szyte na miarę, oparte w szczególności o technologie firmy Microsoft oraz wieloplatformowe aplikacje mobilne. Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszych kompetencji, wykorzystujemy najlepsze praktyki oraz śledzimy trendy. Dbamy o to, aby dostarczać rozwiązania najwyższej klasy, które w pełni odpowiadają potrzebą użytkowników, zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz są zgodne z aktualnymi standardami światowymi.

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji internetowych oraz mobilnych
  • praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych lub własne portfolio
  • znajomość języka C#
  • znajomość technologii internetowych
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość bazy danych Microsoft SQL Server
  • znajomość Web API typu REST, .NET Core, ASP .NET MVC, Entity framework
  • doświadczenie z Microsoft Azure
    • HTML5, CSS3
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6/ES7)
    • TypeScript
    • ReactJS (Redux)
    • jQuery
    • TSlint/JSLint
    • Webpack, Gulp/Grunt
    • Node.js, NPM
    • Webserwisy REST
  • znajomość zagadnień z optymalizacji aplikacji
  • znajomości systemu kontroli wersji Git
  • samodzielność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywane projekty
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy i udział w realizacji ciekawych projektów
  • satysfakcjonujące i adekwatne do stopnia zaangażowania zarobki
  • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • finansujemy certyfikaty oraz szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • pracę na etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy