Logo Pracuj.pl

Programista Fullstack PHP/JS (MID)

Fairbox Sp. z o.o.O firmie

8 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Postgres

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Redis

  • MongoDB

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój systemów e-commerce/systemów integracyjnych:
  • 50% czasu - programowanie aplikacji backend + frontend. Stack technologiczny: PHP7/8(Symfony), MySQL, MongoDB, Redis.
  • 10% czasu - programowanie aplikacji frontend. Stack technologiczny: JS, HTML5, Webpack, CSS3.
  • 30% czasu - utrzymanie, optymalizacja i dbanie o jakość oprogramowania tworzonego przez zespół.
  • 10% czasu – współpraca w zespole przy projektowaniu architektury/rozwiązań, planowaniu zadań, wymianie wiedzy, spotkaniach.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Full Stack Developer.
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, Postgres), umiejętność optymalizacji zapytań SQL.
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji aplikacji w PHP z wykorzystaniem Symfony.
  • Znajomość standardów PSR i wzorców projektowych, GITa.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
  • Zapał i chęci do rozwoju.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Doświadczenie w dowolnym frameworku frontendowym.
  • Doświadczenie w projektach wykorzystujących Magento.
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu RabbitMQ, Redis, MongoDB.
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji integracyjnych.
  • Praktyczna znajomość Docker.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.
  • Pracę w godzinach 8-16 (możliwość elastyczności) praca w całości zdalna.
  • Możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji z zakresu obszaru e-commerce.
  • Udział w wielu projektach wewnętrznych firmy.
  • Wynagrodzenie 8000 - 14 000 zł (B2B).

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • imprezy integracyjne

Fairbox Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości dekoracji ściennych. Dekorujemy wnętrza zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Ostatnie lata poświęciliśmy na prężny rozwój w branży e-commerce.

Programista Fullstack PHP/JS (MID), śląskie