Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista (fullstack)

Instytut Badań Edukacyjnych

13 00013 550 brutto / mies.
  • Górczewska 8, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Górczewska 8

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Ekspert informatyk - starszy programista będzie współtworzyła oprogramowanie oraz wdrażała nowe narzędzia i funkcjonalności w projekcie Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako głównego elementu Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), takich jak m.in.:

- współtworzenie oraz realizacja oprogramowania;

- współpraca przy usługach informatycznych zaplanowanych w ramach projektu;

- zaprojektowanie i wykonanie architektury nowych aplikacji;

- wdrażanie nowych narzędzi, funkcjonalności i rozwiązań

- przeprowadzanie testów funkcjonalności oprogramowania

- nadzór nad zewnętrznymi testami oprogramowania

- nadzór nad wersjonowaniem aplikacji i kodu źródłowego

- współpraca z ekspertem kluczowym oraz liderem projektu i pracownikami projektu, głównie z zadania 4;

- współpraca z innymi zadaniami projektu oraz z zespołami projektów ZSK w celu realizacji działań przewidzianych w Zadaniu 4.

Nasze wymagania

- doświadczenie zawodowe w projektowaniu interaktywnych aplikacji min. 5 lat,

- bardzo dobra znajomość HTML, PHP7, frameworka Laravel, frameworka Yii, Pythona, JavaScript (React), SQL, środowiska Node.js,

- umiejętności projektowania grafiki na potrzeby tworzonych projektów, debugowania i rozbudowy obcych aplikacji,

- samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i terminowość,

- dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego,

- umiejętność dobrej organizacji pracy (prace programistyczne nad kilkoma aplikacjami jednocześnie),

- wiedza na temat Responsive Web Design.

Mile widziana: znajomość systemów kontroli wersji (np. Git, SVN), doświadczenie w budowie RESTful API oraz wdrożenia ePUAP.

To oferujemy

  • świadczenia w ramach ZFŚS;

  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej medycyny pracy;

  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń;

  • pracę w zespole dzielącym się wiedzą;

  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne badania naukowe oraz projekty wdrożeniowe dotyczące funkcjonowania i efektywności systemu edukacji w Polsce, a także powiązań edukacji z rynkiem pracy. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze. W Instytucie pracuje ponad 300 osób zajmujących się edukacją i rynkiem pracy, w tym uczeniem się przez całe życie. Zatrudniamy socjologów, psychologów, pedagogów, ekonomistów i politologów. Nasi pracownicy to w większości wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający bogate doświadczenie zawodowe obejmujące prace badawcze i wdrożeniowe, współpracę z partnerami społecznymi, w tym biznesem, a także pracę dydaktyczną, pracę w administracji publicznej, marketingowych organizacjach badania rynku i opinii oraz organizacjach pozarządowych.

W związku z realizacją projektu pozakonkursowego “Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje osoby na powyższe stanowisko.