Oferta pracy

Programista

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Aleja Generała Józefa Hallera 233A

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C/C++

  • Linux

Mile widziane

  • SVN

  • Git

  • UML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania zobrazowania radiolokacyjnego i interfejsów użytkownika, oprogramowania komunikacyjnego oraz oprogramowania modułów przetwarzania sygnałów i danych,

  • udział w uruchamianiu i integracji oprogramowania w urządzeniach radiolokacyjnych,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej związanej z projektami, w tym dokumentacji oprogramowania,

  • tworzenie dokumentacji interaktywnej,

  • udział w testach i badaniach urządzeń radiolokacyjnych,

  • programowanie w języku C/C++ i językach skryptowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub licencjat na kierunkach: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka. Studenci ostatniego roku studiów na w/w kierunkach są mile widziani,

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność programowania w języku C/C++,

  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux,

  • znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy zespołowej i łatwość przyswajania nowej wiedzy,

  • samodzielność i inicjatywa w zakresie rozwiązywania problemów,

  • znajomość systemu operacyjnego MS Windows oraz biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym MS Office,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

  • umiejętność tworzenia interfejsów z wykorzystaniem biblioteki Qt,

  • umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych z wykorzystaniem biblioteki Boost,

  • znajomość systemów kontroli wersji SVN i git,

  • umiejętność czytania dokumentów i dokumentowania projektów oprogramowania metodą modelowania obiektowego (język UML),

  • znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • współpracę z zespołem wiodących specjalistów w dziedzinie przetwarzania sygnałów i danych,

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę,

  • możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy dotyczącej funkcjonowania urządzeń radiolokacyjnych,

  • pracę głównie trybie stacjonarnym (praca w trybie zdalnym w naszym zespole występuje sporadycznie),

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy