Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

Enamor Sp. z o.o.O firmie

  • Inżynierska 1, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Enamor Sp. z o.o.

Inżynierska 1

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Osoba będzie członkiem działu badawczo-rozwojowego integrującego specjalistów różnych branż, zajmującego się rozwojem systemu eksperckiego instalowanego na statkach i dającego możliwość zdalnego dostępu do rejestrowanych danych za pomocą sieci Internet.

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale badawczo-rozwojowym

Nasze wymagania

  • Znajomość wybranego języka wysokiego poziomu typu C# lub Java

  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL

  • Podstawowa znajomość Javascript, HTML5, CSS, JSON, AJAX, JQuery

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość środowiska MS Windows oraz MS Office

  • Umiejętność współpracy

  • Kompetencje analityczne i jasnego formułowania wniosków

  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem

  • Inicjatywa, podzielność uwagi i dokładność

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość Delphi, Python

  • Doświadczenie w tworzenie front-endu z dynamiczną zawartością, aplikacji wspomagających

  • Znajomość biblioteki HighCharts

  • Znajomość zagadnień cyber-bezpieczeństwa

  • Znajomość branży morskiej

To oferujemy

  • Udział w niebanalnych projektach o światowym zasięgu

  • Miłą atmosferę pracy w zespole o zróżnicowanych kompetencjach,

  • Wsparcie członków zespołu,

  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

ENAMOR Sp. z o.o. to firma o ustabilizowanej pozycji na międzynarodowym rynku IT i automatyki morskiej, oferująca systemy akwizycji i analiz danych o eksploatacji statków.

Przewiń do profilu firmy