Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

DLFO firmie

  • Sportowa 8c, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DLF

Sportowa 8c

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

  • MySQL

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój i integracja systemów/stron internetowych opartych o PHP,

  • testowanie i wdrażanie nowych modułów i usług,

  • utrzymanie i optymalizacja istniejących rozwiązań informatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie informatyczne,

  • wiedza nt. programowania obiektowego PHP,

  • znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,

  • znajomość zagadnień administracyjnych relacyjnych baz danych, głównie MySQL,

  • mile widziana znajomość technologii Linux’owych i systemów zarządzania wersjami, np. GIT,

  • komunikatywność, samodzielność,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

DLF

DLF Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży na polskim rynku nowoczesnych produktów z zakresu hi-tech, robotyki i AGD. W portfolio firmy znajdują się wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek. Cel, jaki stawia sobie firma to dostarczanie produktów, które są w stanie poprawić jakoś życia klientów.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i tworzyć pomysły na lepsze życie? Dołącz do naszego dynamicznego zespołu.

Przewiń do profilu firmy