Programista Gier C/C++

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    “Nordcurrent” jest największym i najstarszym producentem oraz wydawcą gier komputerowych na Litwie. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie produkuje oraz wydaje gry mobilne, z których najbardziej znana jest „Cooking Fever“, pobrana przez więcej niż 200 milionów użytkowników z całego świata. Inne znane serie gier to: „101-in-1 Games“ oraz „Happy Chef“, łącznie studio wydało ponad 50 gier na różne platformy. Ciągle powstają nowe gry na urządzenia mobilne oraz komputery. Nordcurrent zatrudnia ponad 170 osób, główna siedziba firmy znajduje się w Wilnie i posiada również biuro w Odessie.

    Poznaj nas bliżej na www.nordcurrent.com

    Nordcurrent Warsaw  poszukuje kandydatów do  pracy w oddziale w centrum Warszawy na stanowisko

    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Programowanie gier.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość C/C++,
    • Autentyczna pasja do gier i ich tworzenia.

    Mile widziane:

    • Znajomość języków Objective-C i Java, Znajomość platformy Android,
    • Znajomość ActionScript,
    • Umiejętności w zakresie programowania z użyciem DirectX i/ lub Open GL,
    • Podstawy znajomości algorytmów i struktur danych,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Pracę w biurze,
    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Playroom.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy,
    że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.