Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Go

JUST PROGRAMMING JUSTYNA PLATA

8 00010 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowego oprogramowania.

  • Rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawa błędów

  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,

  • Dbanie o jakość tworzonego kodu

  • Korzystanie z wzorców projektowych

  • Wykorzystywanie testów jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych i wydajnościowych w celu weryfikacji jakości kodu

  • Code review

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu w Go i MySQL

  • CI/CD

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w Make lub Docker

To oferujemy

  • kontrakt lub umowę na czas określony na 6-9 miesięcy (możliwa kontynuacja)

  • możliwości rozwoju w dziedzinie inżynierii oprogramowania/doświadczenie zawodowe

  • pracę zdalną z dowolnej części Polski

  • kontakt z klientem w innej strefie czasowej (USA)

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjne zarobki (od 8 tys. zł miesięcznie)

  • pracę w małej firmie dla dużych klientów

  • pracę w języku angielskim