Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista HTML/CSS

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Zapraszamy do naszego zespołu!

    Jesteśmy Agencją PA, która specjalizuje się w digital marketingu. Nie boimy się nieszablonowych pomysłów i nowatorskich rozwiązań. Świeże spojrzenie na to, co uznawane jest za oczywiste, pozwala nam kreować idee, które wyprzedzają konkurencję. Do naszego zespołu IT szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie dynamicznych bannerów w HTML5 oraz kodowanie szablonów mailingów na podstawie przygotowanych wcześniej kreacji graficznych.

    Zakres obowiązków:

    • kodowanie bannerów HTML5
    • kodowanie szablonów mailingów
    • cięcie layoutów PSD do HTML/CSS
    • tworzenie stron typu landing page

    Od kandydatów oczekujemy:

    • znajomości HTML5
    • bardzo dobrej znajomości CSS3 ze szczególnym uwzględnieniem animacji
    • podstawowej znajomości JavaScript
    • znajomości Photoshopa pozwalającej na samodzielne cięcie przygotowanych kreacji graficznych
    • umiejętności i doświadczenia w kodowaniu bannerów dynamicznych w HTML5 i CSS3
    • znajomości narzędzi/technik pozwalających na szybkie i sprawne tworzenie dynamicznych bannerów HTML5
    • umiejętności i doświadczenia w kodowaniu mailingów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • motywacyjne wynagrodzenie
    • pracę dla znanych brandów w Polsce i na świecie
    • możliwość doskonalenia zawodowego i realizacji własnych pomysłów
    • wsparcie ze strony przełożonych i zgranego zespołu
    • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • pracę w wygodnym i przestronnym biurze
    • pakiet benefitów
    Spełniasz powyższe wymagania? Zawalcz o stanowisko! Wyślij CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Zgłaszając swoją kandydaturę, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PromoAgency Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a, udostępnionych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Potwierdza Pani/Pan zapoznanie się z klauzulą informacyjną. Jest Pani/Pan świadoma/świadom, iż zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila na adres [email protected], co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych osobowych przez PromoAgency.

    Klauzula informacyjna:

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PromoAgency Sp. z o. o., z siedzibą ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków
    2) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
    3) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie
    4) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    5) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne