Oferta pracy

Programista hurtowni danych

Vosti Energy Sp. z o.o. Sp.K.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrożenie i administracja hurtowni danych

  • Analiza wymagań, tworzenie rozwiązań - modele danych, procesy ETL

  • Przetwarzanie danych na potrzeby raportowania KPI

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej

Nasze wymagania

  • Udokumentowane minimum 3-letnie doświadczenie w pracach projektowych i rozwojowych hurtowni danych

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu relacyjnymi bazami danych (MySQL)

  • Zaawansowana znajomość języka SQL (mile widziana znajomość Comarch XL)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ETL

  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia,

  • Pracę nad ciekawymi projektami,

  • Doskonałą atmosferę w pracy,

  • Wdrożenia i niezbędne szkolenia,

  • Możliwość rozwoju,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.

Przewiń do profilu firmy