Oferta pracy

Programista Hurtowni Danych

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Programista Hurtowni DanychNumer ref.: 200729-4XV1Y
Twoje zadania:

Dołączysz do zespołu Sii u jednego z wiodących banków w Polsce. Staniesz się członkiem zespołu, który na co dzień tworzy i rozwija narzędzia BI, projektuje hurtowne danych, realizuje autorskie wdrożenia, doradztwo oraz audyt.

Zakres obowiązków:

  • Analiza procesu
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
  • Projektowanie baz danych i raportowo-analitycznych
  • Projektowanie, implementacja i rozwój środowisk raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI
  • Przeprowadzanie testów i optymalizacja
    Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
Twoje umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracach rozwojowych hurtowni danych, w sektorze bankowym, opartych na Oracle DB
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dużymi wolumenami danych (tabele powyżej 50 GB)
  • Ekspercka znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL
  • Ekspercka znajomość języka programowania PL/SQL na środowisku Oracle na platformie HP-UX
  • Znajomość platformy Oracle Business Intelligence
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu SQL i PL/SQL na środowisku Oracle na platformie HP-UX
  • Znajomość programowania na platformie integracyjnej Informatica PowerCenter - warunek konieczny!
  • Znajomość systemu Unix (HP-UX) oraz języków skryptowych
  • Znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej)
  • Umiejętność pracy w zespole

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy