Oferta pracy

Programista Hurtowni Danych

PROVIDENT Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowanie procesów integracji danych z wykorzystaniem Integrated Services

  • Projektowanie i budowanie kostki OLAP z wykorzystaniem Analysis Services

  • Przeprowadzanie testów developerskich wdrażanych rozwiązań

  • Utrzymywanie lokalnej hurtowni danych

  • Monitorowanie efektywności i optymalizowanie istniejących procesów zasilania hurtowni danych

  • Optymalizowanie zapytań T-SQL

  • Zbieranie wymagań biznesowych i przekładanie je na projekt techniczny

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, matematyka lub pokrewne)

  • Masz min. 2+ lat doświadczenia w programowaniu hurtowni danych

  • Znasz bardzo dobrze MSSQL (SSMS, SSIS, SSAS), język T-SQL oraz zagadnienia baz danych

  • Znasz techniki optymalizacji zapytań T-SQL oraz procesów ETL

  • Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. dobrym

  • Umiesz samodzielnie rozwiązywać złożone problemy techniczne oraz przekładać wymagania biznesowe na projekt techniczny

  • Potrafisz diagnozować problemy, szybko na nie reagujesz oraz umiesz pracować pod presją czasu

  • Jesteś komunikatywny/a

To oferujemy

  • Praca zdalna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop