Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Hybrydowych Aplikacji Mobilnych - NativeScript & Angular

SmartSols

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczyć w różnych etapach rozwoju produktu oraz jego funkcji dostosowując się do procesów agile współpracując z wielofunkcyjnymi zespołami, m.in. Menedżerami Produktu, Design & Operations

  • Współpraca z inżynierami dzieląc wiedzą oraz doświadczeniem na temat nowych technologii oraz zastosowaniu optymalnych i najlepszych praktyk.

  • Wdrażanie funkcji, tworzenie rozwiązań, poprawianie oraz ulepszenie doświadczeń użytkowników urządzeń mobilnych

  • Utrzymywanie funkcjonalność mobilnych aplikacji oraz ich rozwój dopasowując je do wymogów klientów oraz zawodowców.

  • Dostarczanie w pełni przetestowany i udokumentowany kod

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu natywnych oprogramowań na urządzeniach mobilnych (iOS lub Android)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w technologii Javascript

  • Głębokie zrozumienie zasad front-endu i hybrydowego oprogramowania aplikacji mobilnych oraz doświadczenie z technologiami i frameworkami front-endu

  • Posiadanie solidnej wiedzy na temat standardów i najlepszych praktyk dotyczących kompatybilności między przeglądarkami, platformami i urządzeniami

  • Znajomość użytkowania systemu kontroli wersji (Git)

  • Umiejętność omawiania architektury technicznej oraz projektowania rozwiązań

  • Chęć poznawania nowych technologii

  • Umiejętności komunikacyjne oraz współpracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie z pracą w atmosferze wielokulturowej oraz ze zdalnym zespołem

  • Mocnym atutem byłoby doświadczenie z programowaniem nativescript'em oraz opublikowaniu co najmniej jedną udaną aplikację na sklepie iOS lub Android

  • Mile widziane doświadczenie z innymi hybrydowymi frameworkami aplikacji mobilnych (np. React Native, Ionic)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie dla wybranych kandydatów bez poprzedniego doświadczenia z formą B2B

  • Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii