Oferta pracy

Programista - Informatyk

GynCentrum Sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 1
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GynCentrum Sp. z o.o.

Żelazna 1

Katowice

Gyncentrum to uznany w Polsce i na świecie ośrodek leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej. Wyróżnia go ponad 20-letnie doświadczenie oraz stałe inwestycje w nowe możliwości rozwoju. To miejsce, w którym tradycja spotyka się z innowacyjnością. Placówka posiada w Polsce cztery oddziały, w których każdego dnia zespół specjalistów i ekspertów wielu dziedzin pracuje nad wdrażaniem nowych metod diagnostycznych i leczniczych. Wszystko po to, aby pomagać parom z całego świata spełniać marzenia o dziecku.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozbudowa istniejącego systemu informatycznego kliniki
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla pisanego kodu
  • wdrażanie nowych rozwiązań programowych i sprzętowych
  • administracja bazą danych
  • pomoc i szkolenie pracowników z zakresu obsługiwanych systemów informatycznych
  • serwis sprzętu komputerowego
  • wsparcie pracowników w obsłudze urządzeń i systemów informatycznych

Wymagania:

  • praktyczna znajomość: PHP, MySQL, HTML, CSS3, JavaScript, jQuery
  • umiejętność logicznego i konstruktywnego myślenia
  • umiejętność tworzenia sieci komputerowych
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód

Dodatkowo oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności pracy w zespole i otwartości na nowe rozwiązania
  • elastyczności i umiejętności dopasowania do sytuacji

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pełną wyzwań pracę w zdolnym i zaangażowanym zespole,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • umowę o pracę, pełny etat,
  • pakiet medyczny,
  • Program MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy