Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Interfejsów Wymiany Danych (EDI)

  • Poznań, Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGRAMISTA INTERFEJSÓW WYMIANY DANYCH (EDI)
    Miejsce pracy:

    Raben Management
    Services Sp. z o.o.
    Oddział:

    Robakowo, k. Poznania

    Numer referencyjny:

    SEDI/IT/RMS/062017

    Twoimi zadaniami będą:

    • budowa interfejsów wymiany danych w oparciu o platformę Oracle SOA Suite

    • kreowanie informatycznego wizerunku firmy przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku

    • uczestnictwo
      w międzynarodowych projektach dotyczących wymiany danych w Grupie Raben

    • zapewnienie ciągłości
      i bezpieczeństwa funkcjonowania interfejsów

    Jeżeli spełniasz następujące wymagania:

    • znajomość XML
      (w tym XPath, XQuery
      oraz XSLT)

    • znajomość technologii WebServices

    • podstawy języka Java

    • umiejętność pisania zapytań SQL

    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

    • pomysłowość, otwartość
      na zmianę, umiejętność
      pracy w zespole

    • wiedza z zakresu wdrożeń SOA (Service Oriented Architecture) oraz znajomość standardów EDIFACT będą dodatkowym atutem

    W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

    • stałą inwestycję w Twój rozwój

    • szkolenia zewnętrzne
      i wewnętrzne (techniczne)

    • jasną ścieżkę kariery

    • pakiet benefitów
      (m. in. Multisport, Luxmed, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne)

    • elastyczny czas pracy i pracę zdalną

    • dofinansowanie do kursów językowych

    • atrakcyjne warunki finansowe
      i premie

    Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

    Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Niniejszym informujemy o przysługującym Panu/Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych oraz o prawie do żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.