Oferta pracy

Programista iOS

Grupa ABSO firmie

4 500‐9 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Dojazdowa 2, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa ABS

Dojazdowa 2

Częstochowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swift

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój aplikacji mobilnej na platformę iOS,

  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji,

  • praca w zespole projektowym.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Dbałość o jakość oprogramowania,

  • Chęć ciągłego rozwoju,

  • Dobra znajomość języka programowania Swift,

  • Umiejętność wykorzystania podejścia reaktywnego, jak i jego zrozumienie,

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git,

  • Umiejętność opublikowania aplikacji na App Store oraz korzystania z platformy App Store Connect,

  • Dobra znajomość środowiska iOS.

To oferujemy

  • Zarobki uzależnione od Twojej wiedzy oraz doświadczenia, preferujemy umowy B2B,

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy oraz narzędzia,

  • Pracę w młodym zespole firmie składającej się z wielu działów - sprawdź na grupa-abs.pl zapewnimy różnorodność zadań, wsparcie całego zespołu w realizacji problemów oraz rozwój w postaci wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń,

  • Pracę w komfortowym biurowcu zlokalizowanym na ulicy Dojazdowej 2 w Częstochowie.

  • Kartę Multisport

  • Obiady do biura

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Grupa ABS

Oferujemy najlepsze, kompleksowe rozwiązania dla biznesu.

Nasza oferta obejmuje nowoczesne produkty dla przedsiębiorstw z obszaru informatyki i telekomunikacji.

• ABS Pozycjonowanie – strony www, marketing internetowy

• ABS Admin – outsourcing usług informatycznych

• ABS Informatyk– obsługa IT , oprogramowania, programowanie aplikacji

• ABS Elektronik– kasy i drukarki fiskalne, projektowanie i wdrożenie elektroniki

• ABS Energia – przetargi energii elektrycznej, obniżanie cen energii

• ABS Badania– badania z zakresu IT, programowania, wdrożenie nowych rozwiązań

• ABS POS – system do obsługi gastronomii

Jesteśmy firmą posiadającą wysokie kompetencje w zakresie doradztwa i wdrożeń najnowszych technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy