Oferta pracy

Programista iOS

Nest Bank S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Jira

  • Confluence

  • iOS

  • RxSwift

  • Swift

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji związanej z bankowością mobilną

  • Rozwiązywanie problemów, które pojawią się podczas realizacji projektów

  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UI/UX

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych

  • Współpraca z innymi komórkami Banku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu na platformę iOS

  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji natywnych na iPhone’a (RxSwift, Swift)

  • Co najmniej jeden komercyjny projekt zrealizowany na iOS

  • Znajomość MVVM

  • Znajomość tematyki dotyczącej zarządzania pamięcią w urządzeniach mobilnych

  • Dobra znajomość technologii webowych

  • Doświadczenie w pracy z Git, Jira, Confluence

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Inicjatywa oraz kreatywność

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku

  • Możliwość pracy zdalnej 100%

  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne