Oferta pracy

Programista iOS

NASKO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz Zespół w NASK

Dziesięcioosobowy zespół programistów mobilnych poszukuje programistów iOS (SWIFT), którzy chcą do nas dołączyć. Na zlecenie Kancelarii Premiera Rady Ministrów, realizujemy unikalny w skali kraju projekt mObywatel, którego celem jest udostępnienie elektronicznych dokumentów państwowych, na telefonach komórkowych.

Programista iOSNumer ref.: dot. 16/0221

Zadania:

  • rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej;
  • przeglądy kodu;
  • testowanie rozwijanych funkcjonalności;
  • wsparcie zespołu w tworzeniu architektury rozwiązania;
  • utrzymanie dokumentacji projektowej, w zakresie aplikacji mobilnej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej umiejętności tworzenia aplikacji dla systemu Apple iOS;
  • znajomości SQL oraz umiejętności pracy z relacyjnymi bazami danych;
  • znajomości podstawowych technologii Web, np. HTTP, Web Services, REST;
  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych;
  • umiejętności testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej;
  • solidności, zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
  • gotowości do pracy w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pracy z systemem Unix / Linux;
  • znajomość systemów kontroli wersji oraz narzędzi ciągłej integracji;
  • umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na iOS.

Ogłoszenie archiwalne