Oferta pracy

Programista iOS

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iOS

  • Git

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji mobilnej na platformę iOS

  • Praca przy tworzeniu nowych aplikacji oraz rozwój obecnych

  • Pisanie wysokiej jakości kodu w środowisku zwinnym

  • Współpraca z ambitnym zespołem Specjalistów

  • Prace projektowo/programistyczne

  • Praca z językiem Swift 3.0+

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat komercyjnego doświadczenie w programowaniu na platformę iOS

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji – preferowany GIT

  • Mile widziane doświadczenie z obszaru bankowości, finansów

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu Client-serwer

  • Umiejętność pracy w zespołach SCRUMowych

  • Komunikatywna znajomość języka Angielskiego

  • Znajomość JIRA oraz Confluence

  • Znajomość języka Swift 3.0+

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy