Oferta pracy

Programista IT

BURY Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mielec

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie rozszerzeń i nowych rozwiązań w systemie MS Dynamics AX i aplikacjach własnych
  • Tworzenie aplikacji webowych w technologii ASP.NET MVC oraz frameworkach JavaScript
  • Udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie wytworzonego kodu
  • Utrzymywanie wytworzonego kodu
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w środowisku międzynarodowym

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność programowania w językach i technologiach C#, X++, ASP.NET MVC, JavaScript
  • Doświadczenie zawodowe związane z programowaniem
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Visual Studio oraz platformy .NET,
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka T-SQL
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • Mile widziana znajomość systemu MS Dynamics AX
  • Mile widziana znajomość tworzenia aplikacji z wykorzystaniem platformy MS SharePoint 2013
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
Prosimy o przesyłanie aplikacji do 02.11.2020
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy