Ta oferta pracy jest nieaktualna od 651 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista J2EE

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CCA Europe.pl Sp. z o.o.

    CCA Europe.pl jest leaderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • modyfikacja oraz rozwój aplikacji webowych w systemach bankowych (front-end)
    • projektowanie oraz implementacja wymagań systemowych oraz biznesowych
    • testowanie i optymalizowanie procesów
    • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej

    Wymagania:

    • dobra znajomość technologii J2EE oraz umiejętność programowania w JAVA poparta kilkuletnim doświadczeniem
    • znajomość Spring oraz Struts
    • wiedza na temat JDBC i Hibernate
    • znajomość wzorców projektowych oraz struktur danych
    • wiedza z zakresu baz danych oraz SQL
    • znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Mile widziane:

    • wiedza z zakresu web service oraz JSF
    • znajomość HTML, CSS i JavaScript
    • znajomość IDE Eclipse oraz JIRA
    • ogólna wiedza za zakresu działania serwerów aplikacji webowych (Tomcat)

    Oferujemy:

    • Pracę w siedzibie firmy (Wrocław), a w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej
    • Wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, konferencje)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CCA Europe.pl Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”