Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java (+JavaScript)

Sygnity S.A.

110,00160,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Leona Henryka Sternbacha 1

Dębniki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • Bootstrap

  • JSP

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • JBoss Application Ser

  • Wildfly

Mile widziane

  • XML

  • XST

  • XSLT

System operacyjny

O projekcie

Praca przy projektach dla podmiotów publicznych. Zadania są mieszane w różnej proporcji (frontend, backend). Proporcje zadań mogą się zmieniać.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie, modyfikacja i komentowanie kodu źródłowego,

  • Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykiem – projektantem,

  • Dostosowywanie struktury bazy danych (sql),

  • Test jednostkowy i integracyjny zmian wprowadzonych w kodzie źródłowym,

  • Diagnozowanie i poprawa zgłoszonych usterek w teście integracyjnym i systemowym

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programowania w języku JAVA

  • Dobra znajomość budowania zapytań SQL

  • Podstawowa znajomość serwera aplikacyjnego JBoss, Wildfly

  • Dobra znajomość Bootstrap, JS, HTML, CSS, JSP, Struts,

  • Dobra znajomość technologii webowych

  • Znajomość Spring, XML, XSD, XSLT, HTML

  • Podstawowa znajomość web-services

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife;

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z rekruterem

2

rozmowa z menedżerem