Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java - Analityk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania

    • Rozwój aplikacji w technologii Java
    • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Doprecyzowywanie wymagań biznesowych w realizowanych zadaniach
    • Zapewnienie ciągłości operacyjnej aplikacji
    • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
    • Przygotowywanie testów jednostkowych dla programowanych funkcjonalności
    • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu

    Nasze oczekiwania

    • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość Java, Spring, Hibernate
    • Znajomość bazy danych Oracle oraz SQL (w szczególności PL/SQL)
    • Znajomość systemu kontroli wersji Git
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i kreatywność

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
    • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
    • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
    • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach