Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java - aosp, android frameworks

KOPERNIK SOFTWARE sp. z o.o.

umowa o pracę
50,0090,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie urządzeń działających na systemie operacyjnym Android (AOSP - source.android.com)

  • Modyfikacja serwisów i daemonow systemowych, tworzenie aplikacji systemowych typu Settings app z Android'a, Home Screen , SetupWizard etc...

  • Opcjonalnie konfiguracja bootloadera, kernel driverow, procesu init.

Nasze wymagania

  • Płynność w programowaniu w Java.

  • Mile widziane programowanie w C/C++.

  • Doswiadcznie z linux bash, command line tools.

  • Znajomość git.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Android frameworks - modyfikacje kodu Androida, budowanie własnych image'ów systemu operacyjnego.

  • Mile widziane ddoświadczenie z Android make build systemem (Android.mk)

  • oraz znajomość AIDL i HIDL (Android Binder serwisy)

To oferujemy

  • Prace nad urządzeniami elektronicznymi z branzy 'Consumer electronics' tablety, telefony, urządzenia samochodowe, kioski digital signage, etc...

  • Wiedze - na tym jak zbudowane sa urządzenia elektroniczne od elektroniki poprzez bootloadery, kernel, procesy systemowe, framework Android'a i aplikacje UI.

  • Praca jest w 100% zdalna z raportowaniem przez zoom i email.

  • Elastyczną formę zatrudnienia kontrakt lub etat.

O nas

Specjalizujemy się w oprogramowaniu embedded Android, AOSP, Linux kernel. Tworzymy wspólnie z partnerami urządzenia elektroniczne oparte na systemie Android. Nasi inżynierowie maja 20 lenie doświadczenie w produkcji telefonów, tabletów, urządzeń samochodowych ( nawigacji, car infotainment, dash-board), urządzeń biurowych. Tą wiedzę możesz zdobyć od Nas. A jest ona praktycznie nie udokumentowana. Jedyna dokumentacja aosp to kod.

Nasza firma nie zatrudnia managerów, a wyłącznie programistów, nie mamy kanban'ow, scrum;ów, sqad'ów etc... Zajmujemy się wyłącznie tworzeniem urządzeń.