Oferta pracy

WASKO S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • springboot

  • Node.js

  • Jenkins

  • JIRA

  • Docker

  • Sass

Mile widziane

  • JavaScript

  • Angular.js

  • JHTML5

  • CSS

System operacyjny

O projekcie

Praca w dynamicznym zespole, którego zadaniem jest rozwijanie produktu WASKO według roadmapy.

Twój zakres obowiązków

  • implementacja nowoczesnych rozwiązań w sektorze technologicznym

  • definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych w organizacji

  • udział w kreowaniu optymalnych rozwiązań opartych o architekturę mikro-usługową i nie tylko

  • zrozumienie możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań

  • współpraca z członkami zespołu zwinnego oraz projektowego w celu efektywnej realizacji wymagań biznesowych

  • rozwój kompetencji w przyjaznym środowisku

Nasze wymagania

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • praca w główniej mierze samodzielna przy niewielkim nadzorze

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • zdolność wyznaczania sobie zadań w oparciu o cele biznesowe projektu

  • umiejętność pracowania samodzielnie i w zespole, a nawet zarządzania niewielkim zespołem

  • nadzór nad pracą młodszych kolegów

  • samodzielność

  • inicjatywa w rozwiązywaniu różnych problemów oraz podejmowanie decyzji projektowych

  • komunikacja z klientem na temat założeń i najlepszych rozwiązań dla projektu

  • ciągły rozwój i bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi

Podział czasu pracy
70%

praca z kodem

20%

merge request

5%

organziacja/planowanie pracy

5%

rozwój własny

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • realny wpływ na realizowane projekty

  • atrakcyjne narzędzia pracy

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy

  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.