Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista JAVA

Euro Callcenter Sp. z o.o.

  • Bielawa, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Oława, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie/ projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie

  • z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty bezpieczeństwa, technologiczne i wydajnościowe

  • analiza i wyprowadzanie błędów programowych

  • opiniowanie rozwiązań tworzonych przez programistów, kwestionowanie

  • i proponowanie alternatywnych rozwiązań funkcjonalnych i biznesowych

  • współpraca z analitykami i zespołem w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania

  • tworzenie wtyczek WordPress

  • budowanie profili odbiorców na podstawie różnych źródeł

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów

  • znajomości programowania z wykorzystaniem technologii i języków: JAVA Javascript, SQL, PHP

  • dokładność, umiejętność współpracy, innowacyjność

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doświadczenie na danym stanowisku (mile widziane)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – do 9 tys. zł

  • możliwość rozwoju

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie

  • elastyczne godziny pracy