Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java (CyberSecurity)

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JPA/Hibernate

  • Spring Boot

  • REST/Webservices

  • CI/CD

  • Docker

Mile widziane

  • React

  • Angular

  • Elasticsearch

  • Vue.js

  • Kotlin

  • Devops

O projekcie

Od wielu lat zespół cyber-bezpieczeństwa Comarch pomaga chronić krytyczne obszary sektora usług finansowych.

Dostarcza autorskie rozwiązania bezpieczeństwa rodziny tPro dla wymagających klientów w Polsce i za granicą.

Na bazie zebranych doświadczeń i zgromadzonej wiedzy nasi specjaliści projektują innowacyjne narzędzia dla e-commerce, lojalności i sektora finansowego.

Jeśli pasjonują Cię zagadnienia związane z cyber-bezpieczeństwem, lubisz zdobywać wiedzę, rozwiązywać niebanalne problemy oraz poszukiwać odpowiedzi na trudne pytania, to chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy.

Wspólnie z naszym doświadczonym zespołem bezpieczeństwa, będziesz miał okazję współtworzyć nowe wieloplatformowe rozwiązanie, które pozwala wykrywać incydenty oraz przeciwdziałać nadużyciom w krytycznych z punktu widzenia bezpieczeństwa obszarach biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java

  • Opracowanie koncepcji rozwiązań bezpieczeństwa dedykowanych dla stacji roboczych i urządzeń mobilnych

  • Dekompozycja wymagań biznesowych, przekładanie ich na zadania programistyczne

  • Czytelne dokumentowanie projektowanych i wytwarzanych rozwiązań

  • Praca w zespole programistycznym jak również indywidualna opieka nad wybranym komponentem lub systemem

  • Diagnozowanie i usuwanie błędów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość zagadnień związanych z tematyką bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych

  • Wiedza ogólna z zakresu cyber-bezpieczeństwa

  • Bardzo dobra znajomość:

  • o Java 8, JPA/Hibernate, Spring i Spring Boot, REST/Webservices, CI/CD, Docker

  • o Baz danych NoSQL

  • Doświadczenie w projektowaniu/używaniu mikroserwisów oraz budowaniu aplikacji mobilnych

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych: SQL Server, PostgreSQL, Oracle DB

  • Doświadczenie w pisaniu testów przy użyciu JUnit, Selenium, Spock lub Mockito

  • Praktyczna wiedza na temat projektowania systemów, w tym programowanie obiektowe oraz wykorzystanie wzorców projektowych

  • Umiejętność pracy z repozytoriami kodu na bazie Git oraz w metodykach zwinnych

  • Wiedza z zakresu kryptografii

  • Znajomość: React, Angular, Elasticsearch, Vue.js, Kotlin, Devops

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT