Oferta pracy

  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 7

  • Java 8

  • Java11

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • EJB

  • GIT

  • SVN

  • Maven

  • Spring Data JPA

  • Hibernate

  • JUnit

  • javaFX

  • docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu oraz planowaniu;

  • tworzenie oraz rozwój oprogramowania i systemów opartych na Java;

  • dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code;

  • współpraca z architektami, analitykami i deweloperami;

  • współdecydowanie o tym jak zespół planuje swoją pracę;

  • dbałość o wydajność i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne;

  • minimum 4-5 letnie doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w Java;

  • znajomość Java 7, 8 i 11, Spring framework, Spring Boot, EJB, GIT, SVN, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, javaFX, docker;

  • znajomość WebServices (SOAP i REST);

  • dobra znajomość SQL oraz bazy danych Oracle;

  • umiejętność projektowania wysokodostępnych i niezawodnych aplikacji;

  • znajomość nowych trendów i technologii IT;

  • znajomość procesów wytwórczych oprogramowania;

  • znajomość narzędzi JIRA;

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w frameworku Angular.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Integration

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych

  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami

  • zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy