Programista Java EE, Angular, REACT

DAGOSYS S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Suwalska 25/27
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

DAGOSYS S.C.

Suwalska 25/27

Łódź

Firma produkuje oprogramowanie przeznaczone dla zakładów diagnostyki obrazowej. Nasze systemy pracują zarówno w małych pracowniach wykonujących badania RTG jak i w dużych zakładach diagnostyki obrazowej w szpitalach wojewódzkich. W naszych produktach stosujemy różne technologie informatyczne w celu optymalizacji działania i dostarczenia użytkownikowi ergonomicznych narzędzi pracy.

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć rozwój produktów już istniejących oraz tworzenie nowych. Obecnie produkowane są aplikacje wykonane w Java 1.8 typu klient-serwer, Java EE oparte na serwerach Wildfly. Obsługiwane zagadnienia to rejestracja obrazów medycznych, wideo, przetwarzanie danych tekstowych, wyświetlanie obrazów w aplikacjach www.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w tworzeniu aplikacji w technologii Java, Java EE, Wildfly, Angular. Mile widziana znajomość zagadnień związanych z medycznymi standardami takimi jak DICOM i HL7. Znajomość tematyki rejestracji obrazów i wideo oraz wyświetlania ich w przeglądarkach www będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w niedużej rozwijającej się firmie, zróżnicowane zadania pozwalające rozwijać umiejętności i dające wiele swobody w kreowaniu rozwiązań.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy