Logo Pracuj.pl

IST Software Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
9 000–13 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • Angular

  • Git

  • Rest

Mile widziane

  • MariaDB

  • JHipster

  • SOAP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie na platformie projektowej zadań przydzielonych do wykonania
  • projektowanie i szacowanie pracochłonności wykonania przydzielonych zagadnień
  • realizacja przydzielonych zadań związanych z budową, rozbudową, naprawą lub rozpoznawaniem nowych technologii
  • komunikacja z zespołem w zakresie doprecyzowania wymagań (Analitycy, PM) lub ustalenia sposobu realizacji (Architekt, Programiści)
  • uczestnictwo w wewnętrznych spotkaniach dot. wymiany wiedzy i planowania prac
  • opracowywanie treści do dokumentacji technicznej dot. wykonanych przez Ciebie prac

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku programisty Java EE
  • umiejętność myślenia i programowania obiektowego
  • znajomość Java EE, JavaScript, AJAX, CSS
  • umiejętność tworzenia aplikacji w oparciu o frameworki, np. Spring, Angular
  • znajomość języka SQL, doświadczenie z bazą danych MySQL, MariaDB, PostgreSQL lub Oracle
  • wiedza z zakresu integracji np. poprzez REST, SOAP
  • umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju osobistego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • statyczna analiza kodu
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat lub b2b
  • korzystne i stabilne wynagrodzenie
  • udział w innowacyjnych projektach informatycznych
  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego
  • rodzinna i otwarta atmosfera pracy
  • w każdym tygodniu słodka niespodzianka w kuchni
  • dofinansowanie do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych
  • kreatywny odpoczynek z dużym ekranem, Sony PlayStation i innymi pomysłami
  • brakuje nam jednej osoby do przegłosowania zakupu stołu bilardowego ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy

IST Software Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią grupy KAELMO, razem nasz zespół stanowi blisko 25 osób. Oferujemy pracę dla programistów Java EE w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, przy ambitnych projektach. U nas głos każdego członka zespołu się liczy, wspólnie ustalamy zasady pracy i kierunki rozwoju.

Prowadzimy projekty własne w dziedzinie zarządzania sportem, realizujemy złożone projekty eCommerce oraz dedykowane aplikacje dla firm i instytucji. Stawiamy również na projekty badawczo-rozwojowe, w których współpracując z naukowcami uczymy się wykorzystywać sztuczną inteligencję, a w planie mamy również wejście w technologię blockchain.

W naszym zespole są kobiety i mężczyźni, młodzi i doświadczeni, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i jednocześnie nauczą się czegoś od Ciebie. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach, preferujesz elastyczne godziny pracy i chcesz mieć możliwość czasem popracować zdalnie zapraszamy do kontaktu.

Programista JAVA EE, Bydgoszcz