Oferta pracy

MTD.2001.002
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Mobile Traffic Data Sp. z o.o.

Programista Java EE

Mobile Traffic Data Sp. z o.o.O firmie

  • Drużbickiego 11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Drużbickiego 11

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji;

  • Tworzenie specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji;

  • Dbałość o wysoką jakość kodu;

  • Praca w grupie programistycznej.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość Spring Framework, JSF, EJB, Hibernate, Eclipse – Link, REST, SOAP;

  • Znajomość serwerów aplikacji Glassfish oraz Tomcat;

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie czytania dokumentacji;

  • Podstawowa znajomość języka SQL;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne, min. średnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android, iOS);

  • Znajomość Android SDK;

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Visual Studio (C#);

  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux/Unix.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie

  • Pakiet opieki medycznej

  • Program Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Chcesz rozwijać nowoczesne narzędzia dopasowane do potrzeb użytkowników? Dołącz do zespołu Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. – twórcy innowacyjnych technologii informatycznych (EXEK, moBiLET). Firma jest częścią grupy kapitałowej stadtraum, która od ponad 20 lat dostarcza również usługi projektowe oraz kompleksową obsługę parkingów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje