Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna, praca hybrydowa

  • Java

  • Angular

  • Spring

  • Hibernate

  • Git

  • PostgreSQL

  • Oracle

Mile widziane

  • Tomcat

  • Gerrit

  • Gradle

  • Scala

  • Docker

  • React

  • Maven

  • SBT

  • Jenkins

  • Linux

  • REST I SOAP

  • HTML/CSS

  • IntelliJ

  • Jira

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

1. Projekty wewnętrzne związane z rozwojem serwisów internetowych Spółki dla klientów i agentów ubezpieczeniowych.

2. Projekty związane z rozwojem aplikacji wewnętrznych Spółki.

3. Praca w 4 osobowym zespole programistów w kooperacji z analitykami, testerami, administratorami infrastruktury i kierownikami projektów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i tworzenie oprogramowania serwisów internetowych Spółki zgodnie z założeniami oraz obowiązującymi standardami w Aegon
  • Tworzenie dokumentacji implementowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Angular
  • Znajomość bądź chęć nauki języka Scala
  • Znajomość Spring, Hibernate
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość baz danych w tym SQL (PostrgreSQL i Oracle)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i chęć rozwoju.

  • Tomcat, Gerrit, Gradle, Scala, Docker, React, Maven, SBT, Jenkins, Linux, REST I SOAP, HTML/CSS, IntelliJ, Jira, functional programming, TypeScript.

Podział czasu pracy

70%

Praca związana z rozwojem oprogramowania

20%

Utrzymanie oprogramowania, poprawki

10%

Spotkania, zadania organizacyjne.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4 programistów

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy i przejrzystych zasadach
  • nowoczesne biuro ze strefą socjalną/relaksu,
  • spotkania integracyjne
  • ciekawe i angażujące projekty
  • budżet szkoleniowy i dostęp do platformy e-learningowej
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, kafeteria – w tym karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość pracy w formie B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • kafeteria
  • lekcje języka angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa techniczna połączona z testem

2

Poznajmy siebie - rozmowa o warunkach oferty współpracy.

Aegon TU na Życie S.A.

Aegon jest jedną z czołowych na świecie firm oferujących ubezpieczenia na życie, programy emerytalne i usługi z zakresu zarządzania aktywami. Grupa dział/a w ponad 20 krajach w Europie, Azji i obu Amerykach. Ponad 31,5 tysiąca pracowników Aegon na całym świecie pracuje nad tym, by pomóc 30 milionom klientów firmy wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość finansową. Grupę kapitałową Aegon w Polsce tworzą spółki, których wspólnym celem jest zabezpieczenie przyszłości finansowej klientów: Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie – oferujące ubezpieczenia na życie i rozwiązania inwestycyjno-oszczędnościowe, Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – zarządzające otwartym funduszem emerytalnym oraz Aegon Magyarország Általános Biztosító Oddział w Polsce – oferujący ubezpieczenia mienia.

Programista Java (fullstack), łódzkie