Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • praca zdalna, praca hybrydowa

  • Java

  • Angular

  • Spring

  • Hibernate

  • Git

  • PostgreSQL

  • Oracle

Mile widziane

  • Tomcat

  • Gerrit

  • Gradle

  • Scala

  • Docker

  • React

  • Maven

  • SBT

  • Jenkins

  • Linux

  • REST I SOAP

  • HTML/CSS

  • IntelliJ

  • Jira

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

1. Projekty wewnętrzne związane z rozwojem serwisów internetowych Spółki dla klientów i agentów ubezpieczeniowych.

2. Projekty związane z rozwojem aplikacji wewnętrznych Spółki.

3. Praca w 4 osobowym zespole programistów w kooperacji z analitykami, testerami, administratorami infrastruktury i kierownikami projektów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i tworzenie oprogramowania serwisów internetowych Spółki zgodnie z założeniami oraz obowiązującymi standardami w Aegon

  • Tworzenie dokumentacji implementowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Angular

  • Znajomość bądź chęć nauki języka Scala

  • Znajomość Spring, Hibernate

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Podstawowa znajomość baz danych w tym SQL (PostrgreSQL i Oracle)

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i chęć rozwoju.

  • Tomcat, Gerrit, Gradle, Scala, Docker, React, Maven, SBT, Jenkins, Linux, REST I SOAP, HTML/CSS, IntelliJ, Jira, functional programming, TypeScript.

Podział czasu pracy
70%

Praca związana z rozwojem oprogramowania

20%

Utrzymanie oprogramowania, poprawki

10%

Spotkania, zadania organizacyjne.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4 programistów

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji

  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy i przejrzystych zasadach

  • nowoczesne biuro ze strefą socjalną/relaksu,

  • spotkania integracyjne

  • ciekawe i angażujące projekty

  • budżet szkoleniowy i dostęp do platformy e-learningowej

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, kafeteria – w tym karta Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość pracy w formie B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • kafeteria

  • lekcje języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa techniczna połączona z testem

2

Poznajmy siebie - rozmowa o warunkach oferty współpracy.

Aegon jest jedną z czołowych na świecie firm oferujących ubezpieczenia na życie, programy emerytalne i usługi z zakresu zarządzania aktywami. Grupa dział/a w ponad 20 krajach w Europie, Azji i obu Amerykach. Ponad 31,5 tysiąca pracowników Aegon na całym świecie pracuje nad tym, by pomóc 30 milionom klientów firmy wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość finansową. Grupę kapitałową Aegon w Polsce tworzą spółki, których wspólnym celem jest zabezpieczenie przyszłości finansowej klientów: Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie – oferujące ubezpieczenia na życie i rozwiązania inwestycyjno-oszczędnościowe, Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – zarządzające otwartym funduszem emerytalnym oraz Aegon Magyarország Általános Biztosító Oddział w Polsce – oferujący ubezpieczenia mienia.

Przewiń do profilu firmy