Programista Java/ Fullstack

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.06.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 04.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 005315
    Rodzaj pracy: Kontrakt

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój systemu korporacyjnej bankowości internetowej;
    • Udział w projektach dostosowywania systemu do wymogów dyrektyw UE oraz innych projektach rozwojowych;
    • Praca zgodnie z metodyką Scrum;
    • Wykonywanie code review, pisanie testów jednostkowych, dokumentowanie.

    Oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów Java/JEE;
    • Praktycznej znajomości: Spring, EJB, JSP, SOAP/REST;
    • Znajomość technologii webowych: HTML 5, CSS3, JavaScript, jQuery, Angular 4;
    • Podstawowej znajomości serwerów aplikacyjnych w środowisku javowym (JBossEAP/WildFly)
    • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (np. Oracle)
    • Znajomości systemu kontroli wersji Git (Gitlab/BitBucket)
    • Doświadczenie w używaniu Ant, Maven, Gradle, NodeJS;
    • Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów;
    • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań;
    • Mile widziane:
    • Praktycznej znajomości: Spring, Hibernate, Struts, EJB, JPA, JavaScript;
    • Doświadczenie w automatyzacji testów.

    Oferta:

    • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Współpraca w oparciu o B2B;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Karta sportowa.
    Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.