Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy Programisty, który będzie brał udział w projektowaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji oraz tworzeniu oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą i wymaganą funkcjonalnością przy zachowaniu staranności i dbałości o jak najlepszą jakość powstającego produktu,

Zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania,
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu,
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii,
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM,
  • Wykonywanie code review na pull-requestach,
  • Wsparcie dla procesu – git-flow,
  • Coaching w ramach małych zespołów oraz kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób),
  • Wsparcie przy rozwoju środowisk CI / CD,
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość Java 11,
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java,
  • Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow,
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
    • Spring Framework,
    • JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate
      relacyjną bazą danych SQL,
    • dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish, maven / gradle, SOAP / REST / GraphQL,
    • top 10 podatności OWASP,
    • umiejętność konfiguracji środowiska CI (np. Jenkins),
    • znajomość narzędzi do konteneryzacji (docker), bash, liquibase / flyway,
    • bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT,
    • znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian, Spoc, kafka,
    • wzorce projektowe i architektoniczne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w trybie zdalnym,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne