Logo Pracuj.pl

Programista Java/Groovy

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Groovy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania typu workflow na nowoczesnej platformie Doxis (rozwiązanie ECM/DMS)
  • Wdrażanie nowych wersji platformy i zgłaszanych modyfikacji
  • Diagnoza błędów w obecnie funkcjonujących i wdrożonych procesach
  • Rozwiązywanie problemów wydajnościowych, incydentów aplikacyjnych
  • Monitorowanie od strony technicznej działania zaimplementowanych procesów
  • Współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy dotyczącej platformy i procesów na niej wdrożonych
  • Współudział w tworzeniu procedur operacyjnych oraz planów awaryjnych dla systemu

Nasze wymagania

  • 2-letniego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • Podstawowej znajomości języka Groovy
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Sumienności
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00) oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Programista Java/Groovy, Opole