Oferta pracy

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Mule ESB 4.2 w wersjach Community i Enterprise

  • WSO2

  • Java 11

  • Spring

  • JPA

  • RabbitMQ

  • Kafka

  • Git

  • Jira

  • Sonar

  • Jenkins

  • Kibana

  • Grafana

  • Hibernate 5.4

  • jUnit

  • Mockito

  • Assertj

  • MUnit

  • SoapUI

  • RESTful

  • API

  • JSON

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie przepływów pomiędzy systemami z wykorzystaniem Szyn Danych ESB

  • wdrażanie rozwiązań porządkujących i zabezpieczających infrastrukturę integracyjną, jak API Gateway

  • projektowanie nowych interfejsów wymiany danych

  • implementacja interfejsów i logiki biznesowej w aplikacjach o dużym ruchu, zintegrowanych z istniejącymi systemami backendowymi

  • przetwarzanie, kolejkowanie i transformowanie komunikatów poprzez warstwę pośredniczącą

  • tworzenie aplikacji JAVA bez warstwy frontowej, wspierających integrowane procesy biznesowe

  • tworzenie gotowych komponentów rozszerzających funkcjonalności wykorzystywanych narzędzi

  • uczestnictwo w rozwoju komponentów i gotowych narzędzi wykorzystywanych w projektach integracyjnych

  • techniczne wsparcie sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy w programowaniu w Java

  • dobra znajomości wzorców projektowych i zagadnień związanych z SOAP / RESTful API, XML, JSON i podobnych

  • doświadczenie w pracy narzędziami integracyjnymi w zakresie szyn danych

  • podstawowe umiejętności konfigurowania szyny integracyjnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na nowe rozwiązania

Mile widziane

  • doświadczenie w narzędziach MuleSoft (Anypoint Studio), WSO2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy